AKO nakupovať na Slovensku

Bartinki je šité na Slovensku, predávané celosvetovo, s kamenným obchodom v Holandsku, kde sídli aj dizajnérka tejto značky, Martina Mareková Kuipers, teda ja.

Ak by ste si chceli osobne prezrieť časť našej kolekcie, na Slovensku nás nájdete v concept store Imperia Design na Michalskej 6 v Bratislave. 

Bartinki online shop je v angličtine, nakoľko ju všetci ako tak zvládame, ak máte pochybnosti alebo otázky, píšte prosím.

Niektoré produkty sú šité na zakázku, iné sú už hotové, niečo na Slovensku, niečo už v Holandsku. Vzhľadom na to, že náš život momentálne prebieha medzi týmito dvomi krajinami, objednávky sa odosielajú z oboch, záleží, kde je produkt. Táto situácia sa momentálne rieši a priamo závisí od toho, ako sa bude vyvíjať náš súkromný život, takže ak chcete naisto vedieť, odkiaľ a ako dlho treba čakať na objednávku, napíšte mi na martina@bartinki.com. Celkovo to však všetko prebieha dosť rýchlo.

Akceptujeme platby prevodom na náš slovenský účet, ale i platby všetkými debitnými a kreditnými kariet cez Paypal - na platbu Paypalom už nepotrebujete vytvárať účet, stačí len vyplniť údaje a adresu. Ľahšie to už nemôže byť!

Ďakujem za podporu!

Bartinki slow fashion